Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Firma Handlowa
marki: MANER POSSR
Ilość pracowników: 100~120
Rok założenia: 2010
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

 

Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co., ltd została założona w 2008 roku .Jest profesjonalnym producentem i firmą handlową Inelectronic Parts for Germany Applications.

 

Nasza firma specjalizuje się w produkcji pompy wodnej, mocowania silnika, chłodnicy oleju silnikowego, pompy paliwa, cewki zapłonowej, świecy zapłonowej, wahacza, tulei, czujnika, przełącznika szyby, silnika wentylatora, czujnika ABS, w oparciu o ponad 10 lat technicznych i technicznych Doświadczenie w eksporcie, nasze główne linie produktów to samochodowy układ napędowy, układ kierowniczy, układ zawieszenia, układ silnika, układ chłodzenia i inne.Fabryki, które zainwestowaliśmy i dołączyliśmy, uzyskały certyfikaty ISO9001: 2000 i TS16949.Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, szybką odpowiedź, terminową dostawę, doskonałą jakość i najlepszą cenę.Satysfakcja i dobry kredyt dla każdego klienta to nasz priorytet. Nasze produkty są bardzo dobrze sprzedawane w krajach Afryki, Azji Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

Zgodnie z filozofią biznesową „Klient przede wszystkim, naprzód”, serdecznie witamy klientów z domu i zagranicy do współpracy z nami.

 

 

Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy 0

 

 Po dziewięciu latach rozwoju, jako jedna z firm, koncentruje się na badaniach i rozwoju silników i części podwozia Volkswagena, Audi, BMW, Porsche, projektowaniu, przestrzeganiu rozwoju marki, standardowej produkcji OEM, imporcie i sprzedaży eksportowej. poprawić obsługę posprzedażną i stale zwiększać przestrzeń dodaną produktów markowych.Jest rozpoznawalny w branży, ma doświadczenie, ma siłę doskonałego operatora marki części samochodowych. 

 

 

MANER opracowała prawie dwa tysiące produktów, obejmujących półwał, wał napędowy, zestaw rozrządu, wahacz, cewkę zapłonową, elektrozawór, dmuchawę, amortyzator, zespół tłoka, łożysko koła przedniego, serię pomp wodnych, serię pakietów naprawczych, wycieraczkę, stopę maszyny klej itp., obiecując dwuletnią gwarancję na 60000 km, zapewniając klientom usługi na najwyższym poziomie.

 

Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy 1

 

 

Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.ltd.(MANER) zdobył kolejno tytuły „przedsiębiorstwa kontraktowo-kredytowego prowincji Guangdong”, „stałego dyrektora zrzeszenia branżowego obsługi posprzedażnej samochodów w Guangdong” oraz „stałego wiceprezesa zrzeszenia przemysłu części samochodowych w Guangzhou”.Targi kantońskie spotkały się z dużym odzewem, przyciągając przyjaciół w kraju i za granicą do zatrzymania się, jednogłośnie zyskały duże uznanie.

 

Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy 2

 

MANER jest zaangażowany w budowanie pierwszej marki wysokiej jakości na rynku części zamiennych do samochodów. Firma kieruje się koncepcją, technologią, usługami, produktem, ceną jako wartością podstawową, a wszystkie wymagania klientów jako centrum.

 

Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy 3

 

 

„Ponieważ skupienie, tak profesjonalne”, od wielu lat MANER stosować się do filozofii biznesowej „doskonała jakość, szczera współpraca, wysoka wydajność, doskonała obsługa”, budować „uważną obsługę, zaspokajać zapotrzebowanie” na podstawową wartość przedsiębiorstwa i podejmować nieustanne wysiłki, zdobywając zaufanie wielu klientów i pochwały, w Krajowy przemysł części samochodowych tworzy dobry wizerunek marki korporacyjnej. Dziękujemy za wsparcie i uwagę!

 

 

Chiny Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co.,Ltd profil firmy 4

Historia
Założona w 2010 roku. IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD. Około 8 lat rozwoju, koncentrujemy się na częściach silników i podwoziach Volkswagena, Audi, Porsche, projektowania, rozwoju marki, produkcji OEM, importu i sprzedaży eksportowej .

Nasze produkty obejmują akcesoria układów silnikowych, systemów paliwowych, systemów chłodzenia, systemów smarowania, układów kierowniczych, opon i kół, systemów zawieszenia, układów hamulcowych, systemów elektrycznych, systemów zapłonowych, systemów rozruchowych, lamp i rogów, paneli przyrządów, wycieraczek i podkładek, Systemy ogrzewania i klimatyzacji, części elektroniczne, ECU, sprzęgła, systemy przekładni, zespoły wałów napędowych, elementy wykończenia wnętrza, akcesoria nadwozia itp.

Nasze główne rynki eksportowe obejmują Nigerię, Rosję, Arabię ​​Saudyjską, Irak, Turcję, Indie, Polskę, Islandię, Australię, Bliski Wschód itp. Wielu klientów składa z nami ciągłe zamówienia dzięki dobrej jakości produktu i rozsądnej cenie.

Usługa
MANER Pojęcie usługi

Po pierwsze, szanuj klienta, zrozum klienta, nadal dostarczaj więcej niż oczekiwania klientów dotyczące produktów i usług, rób klientów na zawsze partnerom. To jest nasz zawsze nalegany i popierany przez koncepcję usługi. Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest nabywcy towarów nie są sprawcami problemów;

Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest kupującym towar, nie jest sprawcą kłopotów, po drugie, klient jest najbardziej świadomy swoich potrzeb i zainteresowań, to jest to, co firmy muszą zebrać, po trzecie, ponieważ klienci mają spójne „naturalne” to ta sama kłótnia klientów ze wszystkimi klientami.

Po trzecie, trzy elementy zadowolenia klienta: zadowolenie z towaru: odnosi się do klientów zadowolonych z jakości towarów. Zadowolenie z usług: odnosi się do klienta w przypadku zakupionego towaru przed sprzedażą, sprzedażą, obsługą posprzedażną o określonym nastawieniu. bez względu na to, jak doskonały jest towar, cena jest rozsądna, gdy pojawiła się na rynku, musi polegać na usłudze. „Obsługa posprzedażna sprawia, że ​​stały klient”. Zadowolenie z wizerunku firmy odnosi się do społeczności społecznej na rzecz wszechstronnej siły przedsiębiorstwa i ogólne wrażenie niektórych ocen.4 i 5s koncepcja „5s” oznacza „UŚMIECH (UŚMIECH), szybki (EED), uczciwość, SZCZĘŚCIE, mądry (SMART), studia (STUDYJNE) Angielski akronim pięć słów.„ 5 s ” Koncepcja jest najbardziej reprezentatywną innowacją w kulturze usługowej, ma nie tylko charakterystykę czasu rzeczywistego człowieka, ma również znaczną zwrotność Uśmiech: skromny uśmiech.

Szczegóły działu znajdują się w prawdziwym rozdziale, zarządzanie MANER „6S”

Złoto i dziewięć srebrnych dziesięciu, wszystkie branże zaczynają być zajęte, Gao Ma to większość nowych i starych klientów dzięki silnemu wsparciu, chociaż wielu kolegów musi pracować w godzinach nadliczbowych późno każdej nocy, ale wciąż pamiętaj o zarządzaniu firmą duchem dokument, zrób dobrą robotę Zarządzanie stroną „6S”.

Narożnik magazynowy: czysty magazyn może nie tylko poprawić efektywność personelu, aby pokazać ducha twarzy, najważniejszą rzeczą jest pełna ochrona informacji o magazynie jest dokładna, aby zapewnić klientom czas, utrzymać dobry wizerunek przedsiębiorstwa.

MANER Obsługa maszyny do cięcia „6S” zarządzanie

MANER Automatyczny test pompy wodnej System „6S” Zarządzanie

Czy zakład produkcyjny „6S” zarządza pracą, nie tylko sprawia, że ​​scena jest czysta i uporządkowana, działa w sposób uporządkowany, bardziej ciągłe doskonalenie jakości pracy i wydajności, najważniejszą rzeczą jest to, że przedsiębiorstwa i pracownicy poprzez wymogi zarządzania „6S”, wspólny rozwój i wspólny postęp, aby pomóc pracownikom w budowaniu pozytywnego nastawienia, aby rozwijać dobre zachowanie.
Chociaż nie ważne jak zajęty, nie zapominamy o chwili najwyższych standardów własnych, od drobiazgów do rozpoczęcia, a następnie przeniknięcia do jakości produkcji, od góry do dołu koncentrycznych, aby osiągnąć naszą wspaniałą markę!

Nasz zespół
Tenet: uczciwość, klient Pierwszy talent: lojalność, uczciwość, profesjonalny i przedsiębiorczy produkt Koncepcja: pozwolić światu poznać naszą jakość Styl: szczerze, szybko, zasada naszych obietnic: zapewnić wykonanie zadania, a nie usprawiedliwić się, kultywacja, edukacja jest dobre Zadowolenie klienta: czy jest to nasz odwieczny pościg Misja: stać się najbardziej wpływowym dostawcą na świecie na najwyższym światowym poziomie Guangzhou To ku ​​deklaracji Przedsiębiorstwo Zastosowanie: chodzimy w czołówce nauki i technologii, podejmujemy działania giganta; Musimy stawić czoła licznym wyzwaniom, abyśmy czuli strach; Pozwól nam razem i dążyć do naszego wielkiego marzenia! Nasza lojalna uczciwość, nasza profesjonalna przedsiębiorczość, kochamy każdego z nas, walczmy o to, aby się rozwijać.