Guangzhou Porsun Import & Export Trade Co., Ltd

Do akcesoriów samochodowych VW Audi Porsche

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Usługa

Orzecznictwo
dobra jakość Części do chłodnic oleju na sprzedaż
dobra jakość Części do chłodnic oleju na sprzedaż
Cześć Lisa! Dzięki za szybką odpowiedź. Dostawa na czas. Wsparcie jest dobre i szybkie. Pozdrawiam Laurie.

—— Laurie

Zostały stosunków biznesowych przez 3 lata, świetny partner dla części chłodzenia silnika.

—— Weree

Im Online Czat teraz

POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

1 2 3 4
POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : MANER POSSR
Ilość pracowników : 100~120
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
MANER Pojęcie usługi

Po pierwsze, szanuj klienta, zrozum klienta, nadal dostarczaj więcej niż oczekiwania klientów dotyczące produktów i usług, rób klientów na zawsze partnerom. To jest nasz zawsze nalegany i popierany przez koncepcję usługi. Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest nabywcy towarów nie są sprawcami problemów;

Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest kupującym towar, nie jest sprawcą kłopotów, po drugie, klient jest najbardziej świadomy swoich potrzeb i zainteresowań, to jest to, co firmy muszą zebrać, po trzecie, ponieważ klienci mają spójne „naturalne” to ta sama kłótnia klientów ze wszystkimi klientami.

Po trzecie, trzy elementy zadowolenia klienta: zadowolenie z towaru: odnosi się do klientów zadowolonych z jakości towarów. Zadowolenie z usług: odnosi się do klienta w przypadku zakupionego towaru przed sprzedażą, sprzedażą, obsługą posprzedażną o określonym nastawieniu. bez względu na to, jak doskonały jest towar, cena jest rozsądna, gdy pojawiła się na rynku, musi polegać na usłudze. „Obsługa posprzedażna sprawia, że ​​stały klient”. Zadowolenie z wizerunku firmy odnosi się do społeczności społecznej na rzecz wszechstronnej siły przedsiębiorstwa i ogólne wrażenie niektórych ocen.4 i 5s koncepcja „5s” oznacza „UŚMIECH (UŚMIECH), szybki (EED), uczciwość, SZCZĘŚCIE, mądry (SMART), studia (STUDYJNE) Angielski akronim pięć słów.„ 5 s ” Koncepcja jest najbardziej reprezentatywną innowacją w kulturze usługowej, ma nie tylko charakterystykę czasu rzeczywistego człowieka, ma również znaczną zwrotność Uśmiech: skromny uśmiech.

Szczegóły działu znajdują się w prawdziwym rozdziale, zarządzanie MANER „6S”

Złoto i dziewięć srebrnych dziesięciu, wszystkie branże zaczynają być zajęte, Gao Ma to większość nowych i starych klientów dzięki silnemu wsparciu, chociaż wielu kolegów musi pracować w godzinach nadliczbowych późno każdej nocy, ale wciąż pamiętaj o zarządzaniu firmą duchem dokument, zrób dobrą robotę Zarządzanie stroną „6S”.

Narożnik magazynowy: czysty magazyn może nie tylko poprawić efektywność personelu, aby pokazać ducha twarzy, najważniejszą rzeczą jest pełna ochrona informacji o magazynie jest dokładna, aby zapewnić klientom czas, utrzymać dobry wizerunek przedsiębiorstwa.

MANER Obsługa maszyny do cięcia „6S” zarządzanie

MANER Automatyczny test pompy wodnej System „6S” Zarządzanie

Czy zakład produkcyjny „6S” zarządza pracą, nie tylko sprawia, że ​​scena jest czysta i uporządkowana, działa w sposób uporządkowany, bardziej ciągłe doskonalenie jakości pracy i wydajności, najważniejszą rzeczą jest to, że przedsiębiorstwa i pracownicy poprzez wymogi zarządzania „6S”, wspólny rozwój i wspólny postęp, aby pomóc pracownikom w budowaniu pozytywnego nastawienia, aby rozwijać dobre zachowanie.
Chociaż nie ważne jak zajęty, nie zapominamy o chwili najwyższych standardów własnych, od drobiazgów do rozpoczęcia, a następnie przeniknięcia do jakości produkcji, od góry do dołu koncentrycznych, aby osiągnąć naszą wspaniałą markę!

Szczegóły kontaktu
POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Lisa

Tel: +86 137 1145 8378

Faks: 86-020-38052055

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)