POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD profil firmy
  • Chiny POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD profil firmy
  • Chiny POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD profil firmy
  • Chiny POSSR IMPORT & EXPORT TRADE CO.,LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Firma Handlowa
marki: MANER POSSR
Ilość pracowników: 100~120
Rok założenia: 2010
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

Import i eksport Possr Trade Co., Ltd. Założona w 2010 r. W Guangzhou. Chiny. Jesteśmy profesjonalnym producentem i dystrybutorem czujników samochodowych, przełączników, silników, wtryskiwaczy, cewek zapłonowych, podzespołów spiralnych Airbag, pomp paliwowych, przepływomierzy, uszczelek cylindrów silnika, czujników tlenu, napinacza, paska rozrządu silnika, łożyska, Mocowanie silnika, pompy wodne, przeguby kulowe, filtry paliwa, części podwozia, części silnika itp.

Po dziewięciu latach rozwoju firma skupiła się na badaniach i rozwoju w zakresie silników i podwozi Volkswagena, Audi, BMW, Porsche, projektowaniu, przestrzeganiu zasad rozwoju marki, produkcji OEM, imporcie i sprzedaży eksportowej jako jedna z firm. I zobowiązaliśmy się do poprawy obsługi posprzedażnej i stałego zwiększania wartości dodanej produktów markowych. Uznany w branży ma doświadczenie, ma siłę doskonałego operatora marki części samochodowych.

MANER opracował blisko dwa tysiące produktów, pokrywając półosi, wał transmisyjny, zestaw rozrządu, wahacz, cewkę zapłonową, zawór elektromagnetyczny, dmuchawę, amortyzator, zespół tłoka, łożysko koła przedniego, serię pomp wodnych, serię pakietów naprawczych, wycieraczki, maszynę klej do stóp itp., obiecujący dwuletnią gwarancję na 60 000 km, zapewniający najwyższej klasy obsługę klientów.

Guangzhou baosen co auto parts co., Ltd. (MANER) sukcesywnie zdobywa tytuły „Guangdong prowincji Shou umowy i przedsiębiorstwa kredytowego”, „stały dyrektor jednostki guangdong samochodowego stowarzyszenia branży usług posprzedażnych„ i ”stały wiceprezes Guangzhou samochodów stowarzyszenie przemysłu części ”. Targi Canton spotkały się z ogromnym odzewem, przyciągając przyjaciół w kraju i za granicą, aby mogli się zatrzymać.

MANER jest zaangażowany w budowę pierwszej marki wysokiej jakości na rynku motoryzacyjnym. Firma zgodnie z koncepcją, technologią, usługą, produktem, ceną jako wartością podstawową, wszystkimi wymaganiami klientów jako centrum.

„Ponieważ fokus, tak profesjonalnie”, przez wiele lat MANER stosował filozofię biznesową „doskonała jakość, szczera współpraca, wysoka wydajność, doskonała obsługa”, aby budować „uważną obsługę, zaspokajać zapotrzebowanie” na podstawową wartość przedsiębiorstwa i podejmować nieustające wysiłki , zdobył zaufanie wielu klientów i pochwały, w krajowym przemyśle części samochodowych ustalenie dobrego wizerunku marki korporacyjnej. Dziękujemy za wsparcie i uwagę!

Historia
Założona w 2010 roku. IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD. Około 8 lat rozwoju, koncentrujemy się na częściach silników i podwoziach Volkswagena, Audi, Porsche, projektowania, rozwoju marki, produkcji OEM, importu i sprzedaży eksportowej .

Nasze produkty obejmują akcesoria układów silnikowych, systemów paliwowych, systemów chłodzenia, systemów smarowania, układów kierowniczych, opon i kół, systemów zawieszenia, układów hamulcowych, systemów elektrycznych, systemów zapłonowych, systemów rozruchowych, lamp i rogów, paneli przyrządów, wycieraczek i podkładek, Systemy ogrzewania i klimatyzacji, części elektroniczne, ECU, sprzęgła, systemy przekładni, zespoły wałów napędowych, elementy wykończenia wnętrza, akcesoria nadwozia itp.

Nasze główne rynki eksportowe obejmują Nigerię, Rosję, Arabię ​​Saudyjską, Irak, Turcję, Indie, Polskę, Islandię, Australię, Bliski Wschód itp. Wielu klientów składa z nami ciągłe zamówienia dzięki dobrej jakości produktu i rozsądnej cenie.

Usługa
MANER Pojęcie usługi

Po pierwsze, szanuj klienta, zrozum klienta, nadal dostarczaj więcej niż oczekiwania klientów dotyczące produktów i usług, rób klientów na zawsze partnerom. To jest nasz zawsze nalegany i popierany przez koncepcję usługi. Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest nabywcy towarów nie są sprawcami problemów;

Po drugie, klient zawsze ma rację, klient jest kupującym towar, nie jest sprawcą kłopotów, po drugie, klient jest najbardziej świadomy swoich potrzeb i zainteresowań, to jest to, co firmy muszą zebrać, po trzecie, ponieważ klienci mają spójne „naturalne” to ta sama kłótnia klientów ze wszystkimi klientami.

Po trzecie, trzy elementy zadowolenia klienta: zadowolenie z towaru: odnosi się do klientów zadowolonych z jakości towarów. Zadowolenie z usług: odnosi się do klienta w przypadku zakupionego towaru przed sprzedażą, sprzedażą, obsługą posprzedażną o określonym nastawieniu. bez względu na to, jak doskonały jest towar, cena jest rozsądna, gdy pojawiła się na rynku, musi polegać na usłudze. „Obsługa posprzedażna sprawia, że ​​stały klient”. Zadowolenie z wizerunku firmy odnosi się do społeczności społecznej na rzecz wszechstronnej siły przedsiębiorstwa i ogólne wrażenie niektórych ocen.4 i 5s koncepcja „5s” oznacza „UŚMIECH (UŚMIECH), szybki (EED), uczciwość, SZCZĘŚCIE, mądry (SMART), studia (STUDYJNE) Angielski akronim pięć słów.„ 5 s ” Koncepcja jest najbardziej reprezentatywną innowacją w kulturze usługowej, ma nie tylko charakterystykę czasu rzeczywistego człowieka, ma również znaczną zwrotność Uśmiech: skromny uśmiech.

Szczegóły działu znajdują się w prawdziwym rozdziale, zarządzanie MANER „6S”

Złoto i dziewięć srebrnych dziesięciu, wszystkie branże zaczynają być zajęte, Gao Ma to większość nowych i starych klientów dzięki silnemu wsparciu, chociaż wielu kolegów musi pracować w godzinach nadliczbowych późno każdej nocy, ale wciąż pamiętaj o zarządzaniu firmą duchem dokument, zrób dobrą robotę Zarządzanie stroną „6S”.

Narożnik magazynowy: czysty magazyn może nie tylko poprawić efektywność personelu, aby pokazać ducha twarzy, najważniejszą rzeczą jest pełna ochrona informacji o magazynie jest dokładna, aby zapewnić klientom czas, utrzymać dobry wizerunek przedsiębiorstwa.

MANER Obsługa maszyny do cięcia „6S” zarządzanie

MANER Automatyczny test pompy wodnej System „6S” Zarządzanie

Czy zakład produkcyjny „6S” zarządza pracą, nie tylko sprawia, że ​​scena jest czysta i uporządkowana, działa w sposób uporządkowany, bardziej ciągłe doskonalenie jakości pracy i wydajności, najważniejszą rzeczą jest to, że przedsiębiorstwa i pracownicy poprzez wymogi zarządzania „6S”, wspólny rozwój i wspólny postęp, aby pomóc pracownikom w budowaniu pozytywnego nastawienia, aby rozwijać dobre zachowanie.
Chociaż nie ważne jak zajęty, nie zapominamy o chwili najwyższych standardów własnych, od drobiazgów do rozpoczęcia, a następnie przeniknięcia do jakości produkcji, od góry do dołu koncentrycznych, aby osiągnąć naszą wspaniałą markę!

Nasz zespół
Tenet: uczciwość, klient Pierwszy talent: lojalność, uczciwość, profesjonalny i przedsiębiorczy produkt Koncepcja: pozwolić światu poznać naszą jakość Styl: szczerze, szybko, zasada naszych obietnic: zapewnić wykonanie zadania, a nie usprawiedliwić się, kultywacja, edukacja jest dobre Zadowolenie klienta: czy jest to nasz odwieczny pościg Misja: stać się najbardziej wpływowym dostawcą na świecie na najwyższym światowym poziomie Guangzhou To ku ​​deklaracji Przedsiębiorstwo Zastosowanie: chodzimy w czołówce nauki i technologii, podejmujemy działania giganta; Musimy stawić czoła licznym wyzwaniom, abyśmy czuli strach; Pozwól nam razem i dążyć do naszego wielkiego marzenia! Nasza lojalna uczciwość, nasza profesjonalna przedsiębiorczość, kochamy każdego z nas, walczmy o to, aby się rozwijać.